Witajcie.
Nazywam się Krystyna Nosal.
Dawno, dawno temu zrozumiałam, że najdroższe prezenty można dawać, nie mając grosza
przy duszy, pod warunkiem, że się przez moment zastanowimy, co temu drugiemu, bliskiemu
nam człowiekowi sprawi przyjemność i dzięki czemu poczuje się kochany. I nawet jeśli ktoś
chce gwiazdki z nieba, można mu tę gwiazdkę dać.
Nie ma w życiu większej radości niż sprawianie przyjemności innym. Uśmiech na ustach
obdarowywanej osoby jest bezcenny, dlatego któregoś dnia postanowiłam otworzyć sklep,
w którym każdy mógłby znaleźć rzeczy wyjątkowe i magiczne, sprawiając, że chwile spędzane
z bliskimi będą jeszcze milsze, a uśmiechy szersze i najprawdziwsze.
W Wasze ręce oddaję wszystko to, co kocham. Dziękuję za odwiedziny.